Jak impreza to tylko w Warszawie, Warszawie…

W ramach naszych rowerowych wypraw zawitałyśmy dzisiaj pod Pałac Prezydencki. A tam? Cuda i dziwy.

Obok grupy fanatyków, ktorzy chyba mają tam już meldunek czasowy, trzy razy liczniejsza grupa kontr-fanatyków. Wraz nimi wielki żólto-rożowy balon w kształcie kwiatka tzw „Ludwiczek” i transparent „Zburzcie ten pałac prezydencki! Zasłania mi krzyż” LOL

Tuż obok kolejne transparenty:

Najlepsza była jednak impreza techno pod pałacem i okrzyki „tak sie bawi, tak się bawi STO-LI-CA!”. Grupa ta trzymała nasz ulubiony transparent:

Wszystko mieszało się z okrzykami „Sprowadźcie szczątki świętego Tupolewa!”. Pod wpływem powyższych wydarzeń jeden z naszych znajomych postanowił nazwać syna „Jarosław”, a inny dopingował nas smsami „Odwagi! Przenieście ten krzyż!”. 🙂 W poniedziałek się organizujemy i idziemy na manifestację o wdzięcznej nazwie „Akcja Krzyż”. Dla użotkowników fejsbuka ten oto link:

Akcja Krzyż

W oczekiwaniu na rozwój wypadków (czytaj Josephinka domagała się rozlewu krwi i krzyczała „zatłuc mohery”) udałyśmy się na przejeżdżkę nocą po starówce. Oczywiście przez zupełny przypadek odkrylyśmy wiele pięknych miejs, do których już pewnie nigdy nie trafimy, z powodu kompletnego braku orientacji w terenie i znajomości topografii starego miasta 🙂 Nie zraziła nas nawet nasza ostatnia „przygoda na Mariensztacie” która przerodziła się w oberwanie chmury i przymusowy postój w bramie. Składamy również gratulacje i podziękowania architektom i konstruktorom, którzy budowali Aleje Ujazdowskie, za fantastyczne przystosowanie ich do jazdy rowerem. Teraz to nasze ulubione miejsce na przejażdżki.

Jeżdżąc na rowerach spiewamy sobie:

Irena Santor – Jak przygoda to tylko w Warszawie oraz Irena Santor – Warszawa, ja i ty, a także: Irena Santor – Chcecie, to wierzcie… Wychodzimy sobie z Koszykowej, a tam MDM 😉 ale 18stką tylko do Carrefoura jeździmy 😉

XOXO,

Bojowniczki Jospehinka i Starshefa

Reklamy

~ - autor: Jeszcze jedna książka w dniu Sierpień 8, 2010.

Komentarze 4 to “Jak impreza to tylko w Warszawie, Warszawie…”

  1. i kolejna cała noc nie przespana.. ale kżyrza nie puszcze;P

  2. przyjeżdżaj dziś na protest 😉 tzn. na trzymanie krzyża 😉

  3. boje sie ze mi krzyz polamiecie;P i bede musial spac w nocy..:(

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: